Praca wolontariuszy

Praca wolontariuszy to przede wszystkim wyszukiwanie ludzi i rodzin, którym warto udzielić wsparcia. Chcemy aby nasze działania stawały się pozytywnym impulsem do zmiany.

Często okazuje się, że wsparcie, pomoc udzielona we właściwej chwili zmienia punkt widzenia osoby, do której jest skierowana.

Po ubiegłorocznej akcji widać, że tak udzielana pomoc ma sens. Są rodziny, które przezwyciężyły sytuację, w której znajdowali się w ubiegłym roku. Podczas tegorocznych spotkań okazało się, że kilka rodzin zaczęło sobie radzić zupełnie dobrze i nie potrzebują już naszej pomocy. TO NASZ WSPÓLNY SUKCES !

Impuls, którym stała się poprzednia Świąteczna Paczka zdziałał czasami nawet lepiej niż można było się spodziewać.

Zapraszamy więc w tym roku do przyłączenia się do akcji Świątecznych Paczek dla rodzin, których sytuację poznaliśmy. Wśród, których osobiście wolontariusze przeprowadzali wywiady. Sami sprawdziliśmy, jak jest naprawdę i czy Twoja pomoc będzie dobrze skierowana.

Magazyn niebawem będzie dostępny do Państwa dyspozycji. Dostarczenie paczek zaplanowaliśmy na weekend 13-14 grudzień 2014.  Będzie uruchamiany wcześniej dla paczek dostarczanych przez firmy kurierskie po - kontakcie z wolontariuszem opiekującym się daną rodziną.

Copyright © 2016 Developers: Dmitry Dvornikov, Marcin Kwiatkowski, Paweł Sawa